Телевізор Samsung QE55Q70AAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297618408
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
КолірЧорний
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
АудіосистемаObject Tracking Sound — OTS Lite (2.0), активний підсилювач голосу
Вага (без підставки)15.5 кг
Вага з підставкою17.8 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1254.9 x 748.3 x 221 мм
Габарити з підставкою1254.9 x 1237.4 x 482.8 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьMega Contrast
ПризначенняДля геймінгу
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняQuantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)100% Color Volume with Quantum Dot