Телевізор Sony KD50X85TKR
  • Немає в наявності
  • Код: 355342074
Телевізор Sony KD50X85TKR
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
Операційна системаAndroid 10.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio Dolby Vision DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою13.3 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1119х649х70 мм
Габарити з підставкою1119х716х288 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана50"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)100 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаDirect LED
Покриття екранаМатове
Процесор зображення4K HDR X1
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаМалайзія
Країна-виробникМалайзія
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціVA
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання94.0 Вт