Телевізор Hitachi 65HAK5350
  • Немає в наявності
  • Код: 358670184
Телевізор Hitachi 65HAK5350
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникHitachi
Операційна системаAndroid
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA400x200 мм
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)19 кг
Вага з підставкою19.75 кг
Час відгуку8
Вихідна потужність звуку, Вт2 x 12
Габарити без підставки1462 x 75 x 912 мм
Габарити з підставкою1462 x 247 x 912 мм
Гарантія24 місяці
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T
Природна частота оновлення (native)60 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК Кабель живлення Інструкція користувача
ПризначенняУ спальню Для вітальні На кухню
Об'єм оперативної пам'яті1.5 ГБ
Об'єм постійної пам'яті8 ГБ
Підтримувані відеосигналиHEVC (H.265), VP9, H.264, MPEG4, MPEG2,AV1
Підтримувані форматиAVI, .MP4,. MOV, .MKV, .MPG, .MPEG, .VOB, .FLV, .WebM, .OGM
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаDirect LED
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняTri Core
Роздільна здатність3840x2160
Відстань між ніжками884
Способи керуванняMiracast Голосовий пошук Керування за допомогою смартфона
Країна реєстрації брендаТуреччина
Країна-виробникТуреччина
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціVA
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
Частота WiFiIEEE 802.11 b/g/n, 2.4G
Енергоспоживання109 Вт