Телевізор Sony KD65X81KR
  • Немає в наявності
  • Код: 355342065
Телевізор Sony KD65X81KR
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
Операційна системаAndroid 10.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою22.7 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1452х836х72 мм
Габарити з підставкою1452х906х339 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)50 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаDirect LED
Покриття екранаМатове
Процесор зображення4K HDR X1
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаСловакия
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціIPS
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання147 Вт