Телевізор Samsung QE50Q80AAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297618963
ВиробникSamsung
КолірБілий
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
АудіосистемаObject Tracking Sound — OTS Lite (2.0), активний підсилювач голосу
Вага (без підставки)13.7 кг
Вага з підставкою18.1 кг
Вихідна потужність звуку, Вт40
Габарити без підставки1114.2 x 644.6 x 53.9 мм
Габарити з підставкою1114.2 x 723.0 x 239.8 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана50"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьDirect Full Array 8x
ПризначенняДля геймінгу
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняQuantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)100% Color Volume with Quantum Dot