Телевізор Philips 58PUS8506/12
  • Немає в наявності
  • Код: 306981438
Телевізор Philips 58PUS8506/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA200x300 мм
Вага (без підставки)17.4 кг
Вага з підставкою20.2 кг
Час відгуку20 мс (ігровий режим)
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1289.9 x 749.7 x 79.7 мм мм
Габарити з підставкою1289.9 x 819.8 x 256.2 мм мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2021
Діагональ екрана58"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Природна частота оновлення (native)50 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 90 Вт