Телевізор Philips 50PUS8507/12
  • Немає в наявності
Телевізор Philips 50PUS8507/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 11.0
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Користувальницькі характеристики
VESA200x300 мм
Аудіосистема2.0 (Стерео)
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)12,6 кг
Вага з підставкою13 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1115.6 x 644.7 x 80.6 мм
Габарити з підставкою1115.6 x 715.9 x 269.8 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2022
Діагональ екрана50"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Записуючи телепередач Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)60 Гц
ПризначенняУ спальню Для геймінгу Для вітальні На кухню Преміальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаDirect LED
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Способи керуванняГолосовий пошук Керування за допомогою смартфона
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТехнологіїHDR VRR
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц / 5 ГГц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 66 Вт