Телевізор Samsung UE85AU7100UXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297604633
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA600x400 мм
АудіосистемаDolby Digital Plus Dialog Enhancement Multiroom Link Bluetooth Audio
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1900.9 x 1086.1 x 26.9 мм
Габарити з підставкою1900.9 x 1131.5 x 394.7 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана85"