Телевізор Sony XR85X95KR2
  • Немає в наявності
  • Код: 355342101
Телевізор Sony XR85X95KR2
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
Операційна системаAndroid 10.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою54.7 кг
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1889х1086х5.6 мм
Габарити з підставкою1889х1097х450 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана85"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)100 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
КонтрастністьXR Contrast Booster
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняCognitive Processor XR
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаСловакия
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціVA
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання296 Вт