Телевізор Samsung QE65QN90AAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 291604968
ТехнологіїHDR
Тип телевізораNeo QLED
Користувальницькі характеристики
VESA400х300 мм
Вага (без підставки)24.4 кг
Вага з підставкою31.4 кг
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1446.3 x 829.3 x 26.9 мм
Габарити з підставкою1446.3 x 891.4 x 285.4 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Вбудований браузер Із сабвуфером Таймер сну
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьQuantum Matrix Technology
ПризначенняДля геймінгу
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняNeo Quantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
СеріяСерія 9
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникУгорщина
Кут оглядуШирокий кут огляду
Колір рамкиЧорний
Частота екрана (інтерполірована)4500 Гц (PQI)
ЕнергоспоживанняСпоживана потужність (макс.): 295 Вт Споживана потужність (типове значення): 209 Вт Споживана потужність у режимі очікування: 0.50 Вт