Телевізор Samsung UE75BU8500UXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349463355
ВиробникSamsung
КолірЧорний
Користувальницькі характеристики
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth4.2
Вага (без підставки)31.4 кг
Вага з підставкою32.5 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1677.5 x 960.7 x 26.6 мм
Габарити з підставкою1677.5 x 1026.9 x 338.9 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана75"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Телетекст
Природна частота оновлення (native)50 Гц
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьMega Contrast
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняCrystal Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)Dynamic Crystal Color
Способи керуванняAir Play 2 Голосовий пошук
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникУгорщина
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)2800 Гц (PQI)
ЕнергоспоживанняЗвичайний режим: 156 Вт Максимально: 235 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт