Телевізор Sony XR55A90JCEP
  • Немає в наявності
  • Код: 302811343
Телевізор Sony XR55A90JCEP
ВиробникSony
КолірЧорний
Операційна системаAndroid
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаПотужність динаміків: 20 Вт + 20 Вт + 10 Вт + 10 Вт Dolby Audio, Dolby Atmos Цифровий об'ємний звук DTS Технологія Room and User Position Compensation Технологія Acoustic Surface Audio+ Функція Voice Zoom 2 3D Surround Upscaling
Версія Bluetooth4.2
Вага (без підставки)18.6 кг
Габарити без підставки1223 x 709 x 41 мм
Габарити з підставкою1282 x 709 x 317 мм
Гарантія12 місяців
Рік випуску2021
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
ПризначенняДля вітальні
Роздільна здатність3840x2160
СеріяZH8
Країна реєстрації брендаЯпонія
Країна-виробникСловакия
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняУ робочому режимі: 121 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт