Телевізор Philips 65PUS8507/12
  • Немає в наявності
  • Код: 351475869
Телевізор Philips 65PUS8507/12
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 11.0
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Аудіосистема2.0 (Стерео)
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)24.5 кг
Вага з підставкою24.9 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1450.5 x 833.5 x 85.1 мм
Габарити з підставкою1450.5 x 904.9 x 297.5 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2022
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Записуючи телепередач Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)60 Гц
ПризначенняУ спальню Для геймінгу Для вітальні На кухню Преміальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаDirect LED
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Способи керуванняГолосовий пошук Керування за допомогою смартфона
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТехнологіїHDR VRR
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц / 5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)50 Гц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): B У режимі очікування: 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 111 Вт