Телевізор Philips 55PUS8007/12
  • Немає в наявності
Телевізор Philips 55PUS8007/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 11.0
Способи управлінняКерування за допомогою смартфона
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA100x200 мм
Аудіосистема2.0 (Стерео)
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)14.2 кг
Вага з підставкою14.4 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1231.2 x 709.6 x 81.6 мм
Габарити з підставкою1231.2 x 736.6 x 255.8 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2022
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
Додаткові характеристикиEasyLink (HDMI-CEC) HDMI ARC: Так, на HDMI1
Природна частота оновлення (native)60 Гц
ПризначенняУ спальню Для геймінгу Для вітальні На кухню
Об'єм оперативної пам'яті2 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаDirect LED
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняPixel Precise Ultra HD
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТехнологіїHDR VRR
Колір рамкиГрафітовий
Частота WiFi2.4 ГГц / 5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)50 Гц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 85 Вт