Телевізор Samsung QE55QN90BAUXUA
  • Немає в наявності
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5.2
Вага (без підставки)17.7 кг
Вага з підставкою21.9 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1227.4 x 705.6 x 25.9 мм
Габарити з підставкою1227.4 x 768.0 x 235.6 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Телетекст
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьQuantum Matrix Technology
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняNeo Quantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)NTSC, PAL, SECAM
Способи керуванняAir Play 2 Голосовий пошук
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораQLED / Quantum Dot
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi5 ГГц
ЕнергоспоживанняЗвичайний режим: 84 Вт Максимально: 225 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт