Телевізор Samsung QE65Q70AAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297618733
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
КолірЧорний
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA400х300 мм
АудіосистемаObject Tracking Sound — OTS Lite (2.0), активний підсилювач голосу
Вага (без підставки)20.9 кг
Вага з підставкою23.8 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1451.7 x 832.2 x 25.7 мм
Габарити з підставкою1451.7 x 897.8 x 285.6 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьMega Contrast
ПризначенняДля геймінгу
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняQuantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)100% Color Volume with Quantum Dot