Телевізор Samsung QE75Q60BAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349541664
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
КолірЧорний
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
АудіосистемаКанальність звуку: 2.0 Object Tracking Sound: OTS Lite
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага (без підставки)31.4 кг
Вага з підставкою32 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1676.7 x 959.8 x 26.6 мм
Габарити з підставкою1676.7 x 997.3 x 320 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана75"