Телевізор Samsung QE75QN700BUXUA
  • Немає в наявності
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5.2
Вага (без підставки)31.5 кг
Вага з підставкою41.6 кг
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1668.3 x 955.6 x 18.1 мм
Габарити з підставкою1668.3 x 1022.9 x 318.3 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана75"