Телевізор Samsung QE75QN900AUXUA
  • Немає в наявності
ВиробникSamsung
КолірЧорний
ТехнологіїHDR
Тип телевізораNeo QLED
Користувальницькі характеристики
VESA400x400 мм
Вага (без підставки)31 кг
Вага з підставкою41 кг
Вихідна потужність звуку, Вт80
Габарити без підставки1654.8 x 945.6 x 15.4 мм
Габарити з підставкою1654.8 x 1016.6 x 320.5 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана75"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Вбудований браузер Із сабвуфером Таймер сну
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьQuantum Matrix Technology Pro
ПризначенняДля геймінгу
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняNeo Quantum Processor 8K
Роздільна здатність7680x4320
СеріяСерія 9
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникУгорщина
Кут оглядуШирокий кут огляду
Колір рамкиЧорний
ЕнергоспоживанняСпоживана потужність (макс.): 475 Вт Споживана потужність (типове значення): 429 Вт Споживана потужність у режимі очікування: 0.50 Вт