Телевізор Sony KD65X85TKR2
  • Немає в наявності
  • Код: 355342068
Телевізор Sony KD65X85TKR2
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
Операційна системаAndroid 10.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio Dolby Vision DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою23 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1452х836х72 мм
Габарити з підставкою1452х906х339 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)100 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаDirect LED
Покриття екранаМатове
Процесор зображення4K HDR X1
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаСловакия
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціVA
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання181 Вт