Телевізор Samsung QE85Q70BAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349554534
ВиробникSamsung
КолірЧорний
ТехнологіїHDR
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA600x400 мм
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5.2
Вага (без підставки)43.8 кг
Вага з підставкою50.9 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1901.7 x 1086.1 x 26.9 мм
Габарити з підставкою1901.7 x 1156.3 x 335.8 мм
Діагональ екрана85"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Телетекст
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьMega Contrast
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняQuantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)NTSC, PAL, SECAM
Способи керуванняAir Play 2 Голосовий пошук
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)3400 Гц (PQI)
ЕнергоспоживанняЗвичайний режим: 223 Вт Максимально: 355 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт