Телевизор Kivi 65U740LB
  • Немає в наявності
  • Код: 321836641
Телевизор Kivi 65U740LB
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникKivi
Операційна системаAndroid TV
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораLED
Зображення
Час відгуку8 мс
Користувальницькі характеристики
VESA400x200 мм
Версія Bluetooth5+
Вага (без підставки)17.5 кг
Вага з підставкою17.5 кг
Вихідна потужність звуку, Вт2 x 12
Габарити без підставки1448 x 63 x 830 мм
Габарити з підставкою1448 x 300 x 890 мм
Гарантія12 місяців
Рік випуску2021
Гаряча лінія виробникаKivi 0-800-606-600 Підтримка 24/7
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-T2 IPTV
ДодатковоБлокування від дітей Вбудований браузер Таймер сну Телетекст
Додаткові роз'єми (порти)3 x USB 2.0 4 x HDMI Вихід для навушників (3.5 мм Mini-Jack) Оптичний аудіовихід mini RCA
Додаткові характеристикиHDMI ARC HDMI CEC HDMI 2.1 Для кінотеатру
Природна частота оновлення (native)60 Гц
ПризначенняДо спальні Дизайнерські Для геймінгу Для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті1.5 ГБ
Об'єм постійної пам'яті8 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняA.C.E Pro Engine
Роздільна здатність3840x2160
Відстань між ніжками1379.6 мм