Телевізор Samsung QE55LS01BAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349472676
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораQled
Користувальницькі характеристики
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth4.2
Вага (без підставки)26.1 кг
Вага з підставкою27.2 кг
Вихідна потужність звуку, Вт40
Габарити без підставки1254.9 x 748.3 x 221 мм
Габарити з підставкою1254.9 x 1237.4 x 482.8 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Телетекст
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьMega Contrast
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняКвантовий процесор 4K
Роздільна здатність3840x2160
Способи керуванняAir Play 2 Голосовий пошук
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникУгорщина
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Колір рамкиБілий
Частота WiFi5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)3200 Гц (PQI)
ЕнергоспоживанняЗвичайний режим: 103 Вт Максимально: 165 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт