Телевізор Sony XR65X90KR2
  • Немає в наявності
  • Код: 355342071
Телевізор Sony XR65X90KR2
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
Операційна системаAndroid 10.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою24 кг
Вихідна потужність звуку, Вт30
Габарити без підставки1452х834х72 мм
Габарити з підставкою1452х863х331 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)100 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
КонтрастністьXR Contrast Booster
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаFALD
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняCognitive Processor XR
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаСловакия
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціVA
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання150 Вт