Телевизор Blaupunkt 65UBC6000
  • Немає в наявності
  • Код: 366245112
Телевизор Blaupunkt 65UBC6000
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникBlaupunkt
Операційна системаAndroid 11.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Зображення
Час відгуку6.5 мс
Користувальницькі характеристики
VESA400x200 мм
АудіосистемаDolby/Dolby+ Dolby Atmos
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5
Вага з підставкою17.8 кг
Вихідна потужність звуку, Вт2 x 10
Габарити без підставки1452.1 х 834.6 х 89.5 мм
Габарити з підставкою1452.1 х 898.8 х 243.5 мм
Гарантія24 місяці
Діагональ екрана65"