Телевізор Philips 58PUS8546/12
  • Немає в наявності
  • Код: 355210239
Телевізор Philips 58PUS8546/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA200x300 мм
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)17.4 кг
Вага з підставкою20.2 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1289.9 x 749.7 x 79.7 мм
Габарити з підставкою1289.9 x 819.8x 256.2 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2021
Діагональ екрана58"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)60 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 82 Вт