Телевізор Sony XR55X90KR
  • Немає в наявності
Телевізор Sony XR55X90KR
ВиробникSony
Операційна системаAndroid 10.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою18.5 кг
Вихідна потужність звуку, Вт30
Габарити без підставки1233х711х72 мм
Габарити з підставкою1233х740х331 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)100 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
КонтрастністьXR Contrast Booster
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаFALD
Покриття екранаМатове
Процесор зображенняCognitive Processor XR
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаМалайзія
Країна-виробникМалайзія
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціVA
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання131 Вт