Телевізор Samsung QE55Q80BAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349563276
ВиробникSamsung
КолірБілий
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5.2
Вага (без підставки)17.9 кг
Вага з підставкою21 кг
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1227.6 x 706.7 x 54.7 мм
Габарити з підставкою1227.6 x 783.4 x 255.8 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Телетекст
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьDirect Full Array
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняQuantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)NTSC, PAL, SECAM
Способи керуванняAir Play 2 Голосовий пошук
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораQLED / Quantum Dot
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)3800 Гц (PQI)
ЕнергоспоживанняЗвичайний режим: 158 Вт Максимально: 250 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт