Телевізор Sony KD55X85TKR
  • Немає в наявності
  • Код: 355342059
Телевізор Sony KD55X85TKR
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio Dolby Vision DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою18.1 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1233х711х72 мм
Габарити з підставкою1233х783х339 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)100 Гц
Тип матриціVA
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання137 Вт