Телевізор Philips 50PUS8546/12
  • Немає в наявності
  • Код: 349324176
Телевізор Philips 50PUS8546/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 10.0
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA200x300 мм
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)13.2 кг
Вага з підставкою16 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1115.6 x 644.7 x 80.6 мм мм
Габарити з підставкою1115.6 x 714.7 x 256.2 мм мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2021
Діагональ екрана50"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)60 Гц
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиСріблястий
Частота WiFi2.4 ГГц/5 ГГц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 82 Вт