Телевізор Sony KD43X81KR
  • Немає в наявності
  • Код: 355342050
Телевізор Sony KD43X81KR
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSony
Операційна системаAndroid 10.0
Способи управлінняГолосовий пошук
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою10.7 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки964х563х69 мм
Габарити з підставкою964х629х288 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана43"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)50 Гц
Комплект постачанняТелевізор Підставка Пульт ДК з батарейками Кабель живлення Документація
ПризначенняДо спальні для вітальні
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаDirect LED
Покриття екранаМатове
Процесор зображення4K HDR X1
Роздільна здатність3840x2160
Країна реєстрації брендаМалайзія
Країна-виробникМалайзія
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Тип матриціIPS
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання65.0 Вт