Телевізор Samsung UE70AU7100UXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297601988
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA400х300 мм
АудіосистемаDolby Digital Plus Dialog Enhancement Multiroom Link Bluetooth Audio
Вага (без підставки)24.8 кг
Вага з підставкою25.3 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1556.2 x 899.3 x 60.5 мм
Габарити з підставкою1556.2 x 988.1 x 341.1 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана70"