Телевізор Philips 75PUS8807/12
  • Немає в наявності
Телевізор Philips 75PUS8807/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 11.0
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Аудіосистема2.0 (Стерео)
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)32.3 кг
Вага з підставкою32.9 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1670.5 x 968.8 x 84.1 мм
Габарити з підставкою1670.5 x 1031.8 x 376.8 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2022
Діагональ екрана75"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Записуючи телепередач Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)120 Гц
ПризначенняУ спальню Для геймінгу Для вітальні На кухню Преміальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
ПідсвіткаDirect LED
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняP5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Способи керуванняГолосовий пошук Керування за допомогою смартфона
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТехнологіїHDR VRR
Тип телевізораLCD (LED)
Частота WiFi2.4 ГГц / 5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)100 Гц (Active Motion)
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): А+ У режимі очікування: 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 140 Вт