Телевізор Sony KD55X81KR
  • Немає в наявності
  • Код: 355342056
Телевізор Sony KD55X81KR
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
АудіосистемаDolby Atmos Dolby Audio DTS
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Вага з підставкою16.9 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1233х713х72 мм
Габарити з підставкою1233х783х339 мм
Гарантія12 місяців
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)50 Гц
Тип матриціIPS
Тип телевізораLCD (LED)
Колір рамкиЧорний
Енергоспоживання127 Вт