Телевізор Philips 55OLED807/12
  • Немає в наявності
  • Код: 356293464
Телевізор Philips 55OLED807/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 11.0
СтанНовий
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Аудіосистема2.1 (Стерео + Сабвуфер)
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)18.3 кг
Вага з підставкою21.4 кг
Вихідна потужність звуку, Вт70
Габарити без підставки1225.4 x 701.4 x 68.0 мм
Габарити з підставкою1225.4 x 771.0 x 236.0 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2022
Діагональ екрана55"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Записуючи телепередач Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)120 Гц
ПризначенняУ спальню Для геймінгу Для вітальні На кухню Преміальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняP5 AI Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Способи керуванняГолосовий пошук Керування за допомогою смартфона
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2
ТехнологіїHDR VRR
Частота WiFi2.4 ГГц / 5 ГГц
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): B У режимі очікування: < 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 154 Вт