Телевізор Samsung QE65Q70BAUXUA
  • Немає в наявності
ВиробникSamsung
КолірЧорний
ТехнологіїHDR
Тип телевізораLED
Користувальницькі характеристики
VESA400х300 мм
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5.2
Вага (без підставки)21.4 кг
Вага з підставкою24.3 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1451.7 x 831.8 x 25.7 мм
Габарити з підставкою1451.7 x 900.4 x 285.6 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
ДодатковоВбудований браузер Телетекст
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК з батарейками Документація
КонтрастністьMega Contrast
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Процесор зображенняQuantum Processor 4K
Роздільна здатність3840x2160
Система кольоровості (підтримувані стандарти)NTSC, PAL, SECAM
Способи керуванняAir Play 2 Голосовий пошук
Країна реєстрації брендаРеспубліка Корея (Південна Корея)
Країна-виробникСловакия
ТВ тюнерСупутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Колір рамкиЧорний
Частота WiFi5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)3400 Гц (PQI)
ЕнергоспоживанняЗвичайний режим: 150 Вт Максимально: 245 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт