Телевізор Philips 65OLED707/12
  • Немає в наявності
  • Код: 351475887
Телевізор Philips 65OLED707/12
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPhilips
Операційна системаAndroid 11.0
СтанНовий
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Тип телевізораOLED
Користувальницькі характеристики
VESA300x300 мм
Аудіосистема2.1 (Стерео + Сабвуфер)
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5
Вага (без підставки)23.7 кг
Вага з підставкою24.3 кг
Вихідна потужність звуку, Вт70
Габарити без підставки1448.7 x 829.5 x 58.0 мм
Габарити з підставкою1448.7 x 846.1 x 280.0 мм
Гарантія24 місяці
Рік випуску2022
Діагональ екрана65"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
ДодатковоБлокування від дітей Підтримка DTS Записуючи телепередач Таймер сну Телетекст
Природна частота оновлення (native)120 Гц
ПризначенняУ спальню Для геймінгу Для вітальні На кухню Преміальні
Об'єм оперативної пам'яті4 ГБ
Об'єм постійної пам'яті16 ГБ
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаАнтивідблискове
Процесор зображенняP5 AI Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160
Способи керуванняГолосовий пошук Керування за допомогою смартфона
Країна реєстрації брендаНідерланди
Країна-виробникПольща
ТехнологіїHDR VRR
Частота WiFi2.4 ГГц / 5 ГГц
Частота екрана (інтерполірована)100 Гц (Active Motion)
ЕнергоспоживанняКлас енергоефективності (Україна): У режимі очікування: 0.3 Вт Середнє в робочому режимі: 167 Вт