Телевізор Samsung QE55QN700BUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 349567995
Користувальницькі характеристики
VESA400х300 мм
Бездротові можливостіBluetooth WI-Fi
Версія Bluetooth5.2
Вага (без підставки)16.6 кг
Вага з підставкою24.4 кг
Вихідна потужність звуку, Вт60
Габарити без підставки1224.8 x 705.3 x 17.8 мм
Габарити з підставкою1224.8 x 775.8 x 298.4 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2022
Гаряча лінія виробникаSamsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7
Діагональ екрана55"