Телевізор Samsung QE50Q60AAUXUA
  • Немає в наявності
  • Код: 297615798
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
КолірЧорний
Операційна системаTizen
СтанНовий
ТехнологіїHDR
Користувальницькі характеристики
VESA200x200 мм
АудіосистемаObject Tracking Sound - OTS Lite (2.0)
Версія Bluetooth4.2
Вага (без підставки)11.5 кг
Вага з підставкою12,2 кг
Вихідна потужність звуку, Вт20
Габарити без підставки1118.3 x 644.5 x 25.7 мм
Габарити з підставкою1118.3 x 683.6 x 228.8 мм
Гарантія12 місяців офіційної гарантії від виробника
Рік випуску2021
Діагональ екрана50"
Діапазони цифрового тюнераDVB-C DVB-S2 DVB-T2
Комплект постачанняТелевізор Пульт ДК TM2180E з батарейками Документація
КонтрастністьMega Contrast
ПризначенняДо спальні для вітальні
Підтримка Smart TV со Smart TV
Покриття екранаГлянсовий
Процесор зображенняQuantum Processor Lite 4K
Роздільна здатність3840x2160
Відстань між ніжками77 см
Система кольоровості (підтримувані стандарти)100% Color Volume with Quantum Dot