Рушникосушарка Сходи 40х120/9 не тільки висушить ваші рушники, обігріє ванну кімнату, а ще й знизить вологість, допоможе запобігти плісняві, грибку та іншим проблемам, пов'язаним із вогкістю.
Водяні сушки для рушників найбільш популярні, так як вони найдешевші і практичні. Підключаються безпосередньо до системи гарячого водопостачання або, у деяких випадках, до стійки опалення.
Сушки для рушників з нержавіючої сталі відмінно справляються з агресивними солями натрію і калію, властивими в системі водопостачання. Ми є виробником сушки для рушників, тому наші ціни більш ніж конкурентні. Пропонуємо Вам тільки якісні сушки для рушників, на які є відповідні сертифікати та гарантія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Цвет | Хром |
| Количество секций | 9 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Драбина |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Подвод воды | Нижній |
| Тип | Водяний |
| Тип крепежа | Стаціонарний |
| Толщина стенки | 1,5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 845,50 ₴
