
PPR труба SANTAN 25 х 4,2 мм
51 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 103219
+380 (67) 404-64-20
+380674046420- +380 (68) 129-08-90
- +380 (99) 011-21-74
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Труба поліпропіленова PPR SANTAN 25 х 4,2 мм
Труба SANTAN призначена для подачі холодної, гарячої води, розподільних мереж стисненого повітря та систем кондиціювання.
особливості:
- зовнішній та внутрішній шар труби виготовлений з високоякісного статичного кополімеру (Random Copolymer) поліпропілену (PP-тип 3, PPR)
Переваги:
- стійкість до тиску при високих температурах
- Термостійкість до 90 о С
- Висока пропускна спроможність
- Низька киснепровідність
- Високі діелектричні властивості
Працюємо та приймаємо замовлення по всіх містах Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано- Франківськ, Кременчук, Тернопіль, а також селам та смт.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ПОГОННИЙ МЕТР
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Максимальное рабочее давление | 20 бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Армирование | Без армування |
| Диаметр | 25 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальная рабочая температура | до 95°C град. |
| Материал | ППР (Поліпропілен) |
| Назначение | Для водопроводу |
| Тип з'єднання труб | пайка |
| Тип трубы | PPR |
| Толщина | 4,2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 51 ₴
