
Кут PP-R SANTAN 90° 40 мм
26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 102386
- +380 (68) 129-08-90
- +380 (99) 011-21-74
Трубопровідна система - одна з галузей, де потрібний ретельний підхід до вибору матеріалу, адже якість системи впливає на якість води.
Сьогодні поліпропілен відноситься до одного з найбільш сучасних матеріалів, оскільки є екологічно чистим продуктом, до того ж має низку переважних особливостей. Поліпропіленові труби та фітинги для труб не деформуються під впливом високих температур, не піддаються корозії, пристосовані для різних агресивних середовищ, зокрема кислот і лугів.
Поліпропіленові труби і фітинги мають багаторічний термін служби (від 25 до 50 років).
Труби та фітинги з поліпропілену призначені для внутрішнього холодного та гарячого водопостачання, теплої підлоги та розведення систем центрального опалення з робочою температурою до + 95°С.
Для поліпропіленових труб та фітингів характерна простота монтажу завдяки здатності поліпропілену зварюватись.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Цвет | Серый |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | до 50 років |
| Диаметр трубы | 40 мм |
| Діаметр фітинга | 40 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | PPR Поліпропілен (Random Copolymer) |
| Рабочая температура | 95 °C |
| Сфера применения | Холодне водопостачання, гаряче водопостачання |
| Тип соединения | Пайка |
| Тип фітинга | Коліно |
- Цена: 26 ₴


